KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051282
nr 1305 1282
Oidentifierad konstnär. Hamn. Signerad. Olja på duk 28x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:11:05
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr